Výtvarné potřeby

 

V našem papírnictví nakoupíte výtvarné potřeby nejen pro předškoláky a školáky, ale i pro zájmovou výtvarnou, uměleckou a kreativní činnost dospělých a mládeže.

 

Kromě základních výtvarných potřeb jako jsou pastelky, vodovky, voskovky, Progressa, křídy na papír i na chodník, prstové barvy, lepidla, modelovací hmoty, štětce máme i potřeby pro výtvarníky a amatérskou kreativní tvorbu.

 

Nabízíme akvarelové pastelky v sadách od 12 do 36 barev (zn.Mondeluz – K-i-N), akvarelové barvy v sadách 6, 24 a 18 barev (Umton), suché a mastné křídy na papír v soupravách od 6 do 48 odstínů (Toison d'Or a Gioconda - K-i-N), uhly a rudky, temperové barvy v různých sadách ale i jednotlivě (K-i-N a Umton), olejové barvy v sadách i jednotlivě (K-i-N a Umton), akrylové barvy v tubách od firmy K-i-N a v lahvičkách zn. Jovi. Prodáváme též ředidla olejových barev, terpentýnový, lněný popř. makový olej, kobaltový sikativ, olejový nebo akrylový šeps, fixativ a další.

 

Protože každý pořádný malíř potřebuje malířský stojan, šepsované plátno různých rozměrů na rámu nebo na sololitu, popřípadě čtvrtky nebo skicáky s rozličnými druhy papíru o velikostech A4, A3, A2, nabízíme tyto potřeby ke koupi i v našem obchodě.

 

Chcete si pomalovat hrnek (barvy na porcelán), skleničku (vitrážové barvy), ozdobit květináč (barvy, laky, lepidla a ubrousky na dekupage), namalovat veselý motiv potomkům do pokojíčku na okno (sloupávací barvy na sklo), potřebujete vytvořit nápis na tričko (barvy na tmavý nebo světlý textil) nebo chcete udělat babičce radost vlastnoručně obarveným hedvábným šátkem (barvy na hedvábí + hedvábné šátky, šály, mašle a kapesníčky)? Nic z toho není problém. U nás v obchodě nakoupíte vše, co potřebujete, a pokud si s něčím nebudete vědět rady, naše prodavačky vám rády poradí.

 

Pro tvořivé jedince máme široký sortiment různých druhů výtvarných papírů a čtvrtek (hedvábné, ruční, morušové, vlnité, potištěné, brokátové, strukturované atd.), dekoračních, prostorových a sběratelských samolepek, lze u nás koupit třeba barevné pasparty a obálky na vytváření vlastních přání , popřípadě ozdobné děrovačky na dekorování papíru. Také máme chlupaté drátky, barevné drátky na drátkování, pletací bužírky nebo třeba polystyrénové koule nebo věnečky.


Naše nabídka výtvarných potřeb je široká a naší snahou je uspokojit potřeby každého zákazníka.

 
 

Ilustrační galerie

Copyright ©2012 papirnictviletna.cz. All Rights Reserved. Created by Hanyes.