Kalendáře a diáře

Prodej kalendářů a diářů na nový rok zahajujeme vždy první pondělí po 28.září

Neskromně musíme přiznat, že naše nabídka kalendářů a diářů je největší a nejucelenější v celé České republice.

Každý rok si můžete vybírat z cca 150 druhů nástěnných kalendářů, 110 druhů stolních kalendářů, 20 druhů vázankových kalendářů a cca 133 druhů diářů.

Máme kalendáře nástěnné, stolní, vázankové, jednolisté, trhací i tříměsíční z různých vydavatelství - OTH, Helma, Baloušek, Bobo, Leon, MFP, Presco, Aria, BB Art, Vof, RT Tesař, Olt, Krásná paní a Trnka. Můžete vybírat z kalendářů bez obrázků, pracovních nebo různě tématicky zaměřených např. příroda, cestování, památky, Praha, umělecké, dětské, technické, zájmové a další.....

Diáře máme z vydavatelství OTH, Helma, Presco, Baloušek, Bobo, MFP, Volf a Krásná paní. Kalendářové vložky z OTH, Herlitz a Helma.

Ačkoli máme kalendářů a diářů opravdu hodně druhů, přece jen nemáme všechno. Tak že pokud Vámi požadovaný konkrétní kalendář nemáme, rádi se Vám ho na požádání pokusíme objenat.

Pokud hledáte jen určitý druh nebo titul kalendáře nebo potřebujete větší počet kusů od jednoho druhu, doporučujeme předem si zavolat nebo napsat. Telefoní číslo a emailovou adresu najdete v kontaktech.

Naše "zásoby" kalendářů a diářů nejsou nevyčerpatelné. Doprodané tituly průběžně objednáváme, ale i naši dodavatelé a vydavatelství časem své zásoby vyprodají. Proto doporučujeme našim zákazníkům, kteří chtějí jen ten "svůj" konkrétní kalendář nebo diář, aby si ho zakoupili včas.

Pokud rádi nakupujete z pohodlí domova či kanceláře nebo pokud to k nám máte daleko, rádi vám vybraný kalendář zašleme poštou na dobírku.

Některé druhy kalendářů a diářů najdete i na našem eshopu.Copyright ©2012 papirnictviletna.cz. All Rights Reserved. Created by Hanyes.